Izaberi veslačicu koja je obeležila 2015!

Glasanje traje do 25. novembra

IVANA PAVIĆ
Srebro na Državnom prvenstvu na ergometrima u Novom Sadu (KŽ1x)
Bronza na Prvoj regati Kupa Srbije i Otvorenom prvenstvu Beograda u Beogradu (KŽ1x)
Srebro na Prvoj regati Kupa Srbije i Otvorenom prvenstvu Beograda u Beogradu (KŽ 2x)
Srebro na Beogradskoj internacionalnoj regati – Trofeju Beograda u Beogradu (KŽ1x)
Srebro na Prvom kolu Omladinske lige Srbije u Beogradu (KŽ1x)
Srebro na Drugoj regati Kupa Srbije u Beogradu (KŽ1x)
Bronza na Drugom kolu Omladinske lige Srbije u Čurugu (KŽ1x)
Bronza na 60. internacionalnoj regati Bled 2015. (KŽ1x)
Srebro na Internacionalnoj regati "Vojvodina Open" na Paliću (KŽ1x)
Zlato na Internacionalnoj regati "Vojvodina Open" na Paliću (KŽ2x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (KŽ1x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (KŽ2x)
Bronza na Balkanskom prvenstvu u Jašiju (KŽ4x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (KŽ4x)

STAŠA KENIĆ
Srebro na Prvoj regati Kupa Srbije i Otvorenom prvenstvu Beograda u Beogradu (KŽ2x)
Zlato na Internacionalnoj regati "Vojvodina Open" na Paliću (KŽ2x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (KŽ2x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (KŽ4x)

LENKA PROTIĆ
Bronza na Drugom kolu Omladinske lige Srbije u Čurugu (KŽ2x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (KŽ4x)

ANĐELA NIŠEVIĆ
Bronza na Drugom kolu Omladinske lige Srbije u Čurugu (KŽ2x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (KŽ4x)

VUKOSAVA JANJIĆ
Zlato na Državnom prvenstvu na ergometrima u Novom Sadu (PŽ4x)
Srebro na Prvoj regati Kupa Srbije i Otvorenom prvenstvu Beograda u Beogradu (PŽ2x)
Bronza na Beogradskoj internacionalnoj regati – Trofeju Beograda u Beogradu (PŽ2x)
Bronza na Prvom kolu Omladinske lige Srbije u Beogradu (PŽ1x)
Bronza na Drugom kolu Omladinske lige Srbije u Čurugu (PŽ2x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (PŽ4x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (PŽ4x)

ANA FILIPOVIĆ
Zlato na Državnom prvenstvu na ergometrima u Novom Sadu (PŽ4x)
Srebro na Prvoj regati Kupa Srbije i Otvorenom prvenstvu Beograda u Beogradu (PŽ2x)
Bronza na Beogradskoj internacionalnoj regati – Trofeju Beograda u Beogradu (PŽ2x)
Bronza na Drugom kolu Omladinske lige Srbije u Čurugu (PŽ2x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (PŽ4x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (PŽ4x)

ELENA RADOJKOVIĆ
Zlato na Državnom prvenstvu na ergometrima u Novom Sadu (PŽ4x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (PŽ4x)

ALEKSANDRA DINČIĆ
Zlato na Državnom prvenstvu na ergometrima u Novom Sadu (PŽ4x)
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (PŽ4x)
Srebro na Daljinskoj regati u Novom Sadu (PŽ4x)

LJUBICA SIMANIĆ
Srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu (PŽ1x)

Izaberi veslačicu koja je obeležila 2015!

Izaberi veslačicu koja je obeležila 2015!
Pogledaj rezultate glasanja

VESLAČKI KLUB PARTIZAN