Daljinska regata
Novi Sad (Srbija), 13. oktobar
Rezultati

Prvenstvo Srbija
Beograd (Srbija), 21-22. septembar
Rezultati, 21. septembar
Rezultati, 22. septembar

 

Svetsko prvenstvo za seniore
Plovdiv (Bugarska), 9-16. spetembar
Rezultati, 9. septembar
Rezultati, 10. septembar
Rezultati, 11. septembar
Rezultati, 12. septembar
Rezultati, 13. septembar
Rezultati, 14. septembar
Rezultati, 15. septembar
Rezultati, 16. septembar

Evropsko prvenstvo za seniore do 23 godine
Brest (Belorusija), 1-2. spetembar
Rezultati, 1. septembar
Rezultati, 2. septembar

Otvoreno prvenstvo Subotice u veslanju
Palić (Srbija), 1. septembar
Rezultati

Balkansko prvenstvo
Plovdiv (Bugarska), 25-26. avgust
Rezultati, 25. avgust
Rezultati, 26. avgust

Svetsko prvenstvo za juniore
Račice (Češka), 8-12. avgust
Rezultati, 8. avgust
Rezultati, 9. avgust
Rezultati, 10. avgust
Rezultati, 11. avgust
Rezultati, 12. avgust

Evropsko prvenstvo za seniore
Glazgov (Velika Britanija), 2-5. avgust
Rezultati, 2. avgust
Rezultati, 3. avgust
Rezultati, 4. avgust
Rezultati, 5. avgust

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine
Poznanj (Poljska), 25-29. jul
Rezultati, 25. jul
Rezultati, 26. jul
Rezultati, 27. jul
Rezultati, 28. jul
Rezultati, 29. jul

Treći Svetski kup
Lucern (Švajcarska), 13-15. jul
Rezultati, 13. jul
Rezultati, 14. jul
Rezultati, 15. jul 

56. internacionalna regata "Vojvodina Open"
Palić (Srbija), 29. jun - 1. jul
Rezultati, 30. jun – Kvalifikacije; Finala
Rezultati, 1. jul – Kvalifikacije; Finala

18. Mediteranske igre
Taragona (Španija), 28-30. jun
Rezultati, 28. jun
Rezultati, 29. jun
Rezultati, 30. jun

Drugo kolo Omladinske lige Srbije
Čurug (Srbija), 23. jun
Rezultati

Drugi Svetski kup
Otenshajm (Austrija), 22-24. jun
Rezultati, 22. jun
Rezultati, 23. jun
Rezultati, 24. jun

63. internacionalna regata – Bled 2018
Bled (Slovenija), 15-17. jun
Rezultati, 15. jun – Kvalifikacije
Rezultati, 16. jun – Finala; Kvalifikacije
Rezultati, 17. jun – Finala

Prvi Svetski kup
Beograd (Srbija), 1-3. jun
Rezultati, 1. jun
Rezultati, 2. jun
Rezultati, 3. jun

Evropsko prvenstvo za juniore
Gravelin (Francuska), 26-27. maj
Rezultati, 26. maj
Rezultati, 27. maj

Prvo kolo Omladinske lige Srbije
Bačka Palanka (Srbija), 26. maj
Rezultati

Beogradska internacionalna regata – Trofej Beograda
Beograd (Srbija), 12-13. maj
Rezultati 12. maj
Rezultati 13. maj

Prva regata Kupa Srbije – Otvoreno prvenstvo Beograda
Beograd (Srbija), 2. maj
Rezultati

Prvenstvo Srbije u malim čamcima
Beograd (Srbija), 2. maj
Rezultati

35. internacionalna regata "Croatia Open"
Zagreb (Hrvatska), 14-15. april
Rezultati, 14. april – Kvalifikacije; Finala
Rezultati, 15. april – Kvalifikacije; Finala

 

Državno prvenstvo na ergometrima
Beograd (Srbija), 24. februar
Rezultati; Plasmani

 

VESLAČKI KLUB PARTIZAN